на головну
UA EN PL  
Про компанію
Питання/Відповідь
Вся Україна
Готелі
Події
Контакти
Головна Карта сайту Контакти  

Пошук готелей

Місто, у якому ви бажаєте зупинитись
Кількість зірок
1 2 3 4 5
Тематика/тип
Фотоальбом

Тури України

Відпочинок у Карпатах
Давньоруськими містами
Святі міста України
Козацькими шляхами
Замки та фортеці України
Літературна Україна

Вся Україна


Географічно Україна розташована у центрально-східній Європі. Це друга за територією і п’ята за кількістю населення країна в Європі. Цікаво, що на заході країни, між містами Ужгород і Рахів установлено знак “Географічний центр Європи”. Такий статус було зафіксовано на з’їзді географів у Відні ще у ХІХ столітті. Це було першою в історії науковою спробою визначити середину континенту.

Наша країна – зовсім молода держава. Вона проголосила незалежність у 1991 році. З цього часу за короткий термін нам, українцям, необхідно було здійснити багато перетворень у різних сферах життя: політичній, економічній, соціальній та інших. Тепер ті, хто відвідував нашу країну років з десять – п’ятнадцять тому, можуть її і не впізнати. Значно змінилися обличчя міст, вирує ділове і культурно-мистецьке життя. Виросло нове покоління, яке і не пам’ятає радянського стилю життя. Тепер він залишився хіба що у стилізованих ресторанах, антикварних картинах і сувенірах, які нині увійшли в моду.

Ми вміємо працювати і відпочивати, цінуємо свою історію і прагнемо побудувати красиву країну, європейську не лише за географічними та історичними ознаками.
Стисло про країну
Візи в Україну
Міста України
Тури України
Готелі України
Корисні посилання Наші партнери Правова інформація  
© 2006-2008 Національний туристичний офіс.
Державна служба туризму і курортів
Міністерства культури і туризму України. Всі права захищені.
розробка сайту